Meist

VKPAK on tootmisele, tootmisele, müügile ja järelteenindusele spetsialiseerunud pakendamismasinate ettevõte. Ettevõtted järgivad "ellujäämise, maine ja arengu kvaliteedi" ärifilosoofiat. Toodetud automaatsel pakkimismasinal on mõistliku disaini ja hõlpsa kasutamise omadused. Tooteid kasutatakse laialdaselt toidu-, keemia-, igapäevaste vajaduste, riistvaraosade ja muudes pakenditööstuses. Ettevõte tugineb "hea usu" vaimule. Teerajaja ja uuendusmeelne, pühendunud suurepäraste pakendamismasinate ja -seadmete pakkumisele, klientidele väärtuste loomisele ja koos teiega kasvamisele.

Põhinedes "kliendikesksuse" põhimõttele, oleme loonud oma klientidega pikaajalise sõbraliku partnerluse kaasaegse juhtimise, kvaliteetsete toodete, mõistliku hinna, igakülgse müügijärgse teeninduse ja hea mainega, et pakkuda enamikule tootjatest kvaliteeti. mõistliku hinnaga tooteid.

Ettevõte on pühendunud meeskonna loomisele, millel on solidaarsus, teaduslik tööjaotus, vaikiv koostöö, orgaaniline täiendavus, suhtlus, kõrge moraal ja tõhusam töö. Moodusta suurepärane meeskond, millel on algatusvõime, mõtlemine ja koostöö.

Tehase vaade

Meie meeskond