Vedelpasta väikese kotikese pakkimismasin

Kotikeste pakkimismasin on suurepärane väike kotikeste pakkimismasin. Seda kasutatakse laialdaselt kastme, kohvi, teravilja, šampooni, tomatiketšupi, mahla, moosi, palmiõli, vee ja muude joogitoodete valmistamiseks. Kiire täitmine ja sulgemine, Synda saab kohandada teie jaoks parima kotikeste pakkimismasina.

VKPAK-i kotikeste pakkimismasinad on populaarsed erinevat tüüpi kotikeste pakendamiseks, nagu 3-poolne tihend, 4-poolne tihend, pulgakotike ja tulnukate kotike. Oleme suurepärased kotikeste pakkimismasinate alal, mitte ainult vedelate kotikeste pakkimismasinate, graanulikotikeste täitmise masinate, pulbrikotikeste pakkimismasinatega jne.

Multifunktsionaalsed ja täisautomaatsed VKPAK-i kotikeste pakkimismasinad võimaldavad automaatset kotikeste valmistamist, mõõtmist, täitmist ja sulgemist, kuupäeva printimist, lõikamist ja loendamist. Saadaval on ka kergesti rebitavad sälgu- ja ketipaketid.

Erinevate pakkimis- ja pitseerimismustritega kotikeste pakkimismasinatega on VKPAK-i automaatne kotikeste pakkimismasin teie jaoks kõige võimsam kotikeste täitmise ja sulgemise masin.

ÜksikasjadParameeterVideoRakendus
  • Sellel masinal on üks vertikaalse kuumrulli tihendusseadme komplekt, üks horisontaalse kuumarulli tihendusseadme komplekt ja üks horisontaalse külmrulli tihendusseadme komplekt. Kasutatakse veerevat tihendit: Vertikaalne tihend on lekkekindla malelaua muster, horisontaalne aga lekkekindel malelaua muster (või tavaline tihend).
  • Klient saab valida magnetpumba vabavoolulise vedeliku jaoks, Hibar pumba ühtlase viskoosse toote jaoks, kolbpumba ebaühtlase viskoosse vedeliku jaoks ja Rotary pump® ühtlase viskoosse toote pidevaks etteandmiseks. Lõikefunktsioone on kolme tüüpi: tavaline lõikamine, saehamba lõikamine ja perforatsioon lõikamine.See masin on varustatud ka rebimissälguga koti mugavaks avamiseks.
  • PLC juhtimine, puuteekraan kuvab tööolekut.
  • Muutuva sagedusega mootoriga töötav vertikaalne tihendusseade võimaldab pakkimiskiirust astmeliselt reguleerida nimivahemikus.
  • Servomootoriga käitatav horisontaalne tihendusseade võimaldab koti pikkust astmeliselt reguleerida nimivahemikus. Koti pikkust saab seadistada puuteekraanil ning pikkuse reguleerimine on lihtne ja mugav.
  • Intelligentne fotosilma positsioneerimise juhtimissüsteem esimese koti automaatse positsioneerimise funktsiooniga. Stabiilse töö tagamiseks kõrvaldage ebanormaalsest silmajälgede mustrist ja halvast kileprindist põhjustatud signaali häiriv mõju.
  • Automaatne reguleerimisfunktsioon ebaefektiivseks lõikamiseks, lahendab mitme masina peatamise reguleerimise ja kile raiskamise probleemi, parandab töö efektiivsust ja tagab kottide hea välimuse.

Vedelik-Pasta-Kotike-Pakkimismasin

ÜksusSpetsifikatsioon
Pikkus45-180 mm
Laius30-95mm (kolmepoolne tihend) 35-100mm (4-poolne tihend)
Täitemaht0,5–60 ml (g)
Pakkimiskiirus100-200 tk minutis
Võimsus3kw/ AC380V
Mõõtmed1400*1000*1850mm (P*L*K)
Kaal450 kg
KaalPET/AL/PE, PET/PE, OPP/CPP jne komposiitkile
Filmirulli parameetridVälisläbimõõt≤400;Siseläbimõõt φ75
Standardne täitmisseadeMagnetpump/Hibar-pump/kolbpump/pöördpump
Standardne lõikamismeetodTavaline lõikamine, saehamba lõikamine, perforeerimine
Valikuline seadeTermoprinter, printer, tasemeandur, kahekihiline punker, segaja, väljalaskekonveier
See masin on ette nähtud vedelate, viskoossete kastmete ja pastamaterjalide automaatseks pakkimiseks, selle tihendid kasutavad kolme- või neljapoolse tihendi meetodit, olenevalt materjalist, pakkematerjalid kasutavad kottidesse süstimiseks erinevat mõõteseadet. Lõikamismeetodites võib nõudena kasutada nii lamedat nuga, sakilist nuga kui ka teravilja märgistusnuga. Ja varustatud hõlpsasti avatavate kottide lõikamisseadmega.

See seeria mehaaniline läbimurre kasutab "inimese ja masina dialoogi" kaudu lokaliseeritavat suure jõudlusega topeltsagedusmuunduri PLC juhtimissüsteemi, mis muudab toodete asendamise kohandused lihtsaks, täpseks ja stabiilseks, ingliskeelne liides muudab seadistustoimingud lihtsaks, intuitiivseks ja usaldusväärseks.
Vedelik-Pasta-Kotike-Pakkimismasin-6